lipca 28, 2019

Stolica Balck & White, czyli plakat Warszawa w Twoim wnętrzu


Kolorowe, fantazyjne wnętrza są niezwykle efektowne i często budzą zachwyt. Jednak nie każdy czuje się dobrze w pomieszczeniach w kolorach tęczy. Duże nagromadzenie, szczególnie kontrastowych barw, nie sprzyja naszemu wzrokowi, który potrzebuje odpoczynku w stonowanym otoczeniu. Ten relaks dla oczu z pewnością zapewni nam plakat Warszawa i pozostałe plakaty czarno-białe z serii cities.

posterilla

Kolorowe wnętrza i plakaty czarno-białe

W obecnym sezonie, bardzo modne są kolory zbliżone do natury, odcienie pastelowe, ale także mocne, intensywne akcenty. Na ścianie w kolorze koralowym (hicie tego roku!), plakat Warszawa stworzy achromatyczną wyspę, która świetnie zbalansuje ten mocny odcień czerwieni. Do ścian w kolorach ciemnych, jak granat, bordo, czy butelkowa zieleń, które także cieszą się ogromną popularnością, plakaty czarno-białe pasują idealnie, gdyż rozjaśnią przytłaczającą głębię, mrocznej powierzchni.
A co z pastelami i kolorystyką przygaszoną?  Zarówno plakat Warszawa, jak i pozostałe plakaty miasta, czarno-białe plakaty z napisami, czy fotografie, stworzą na ich tle piękną i subtelną dekorację ścienną.
Uniwersalność plakatów w tonacjach szarości polega na tym, że możemy zmieniać kolory ścian, a te dekoracje zawsze będą pasować. I odkryjemy je na nowo, z każdą zmianą ściennej powierzchni.

Jakie dodatki lubi plakat Warszawa?

Plakat Warszawa tworzy najlepsze drużyny z napisami w ekstrawaganckim stylu, nowoczesnymi plakatami architektonicznymi i widokami z miejską panoramą.
Chcąc otrzymać efekt bardziej retro, można połączyć plakaty czarno-białe ze starymi fotografiami lub pocztówkami z widokiem przedwojennej Warszawy. Dla wielbicieli zabytków PRL-u plakat Warszawa wiszący obok propagandowych afiszy, tabliczek, ulotek, czy wycinków z gazet to najtrafniejsza ozdoba salonu.
Gdy brak pomysłu na przełamanie biurowej monotonii, plakat Warszawa przychodzi z pomocą. Świetnie dogaduje się z dyplomami i certyfikatami. Wygląda stylowo, nowocześnie, a jego perfekcyjne wykonanie będzie najlepszym potwierdzeniem naszych kompetencji i dobrego gustu.

posterilla

Plakaty czarno-białe z urbanistycznymi dekoracjami wnętrz

Plakaty nie muszą wisieć na ścianie. Można je również ustawić na komodzie, półce wiszącej, regale, a nawet blacie kuchennym. Jakie dodatki ustawić obok, a by plakat Warszawa został dobrze wyeksponowany ? Wszelkie retro sprzęty, jak maszyny do pisania, zabytkowe wagi, czy aparaty fotograficzne będą dobrym wyborem. Aby cała dekoracja nabrała bardziej nowoczesnego i designerskiego stylu, postawmy na lampę wykonaną z kół zębatych, albo rzeźbę w urbanistycznym stylu.

Plakat Warszawa najlepszy na prezent

Prezenty uniwersalne to takie, które ucieszą każdego, niezależnie od preferencji i gustu. Prezenty uniwersalne wpasują się w każdą przestrzeń i dopasują się do każdego rodzaju dekoracji wnętrz. A najlepsze prezenty uniwersalne to plakaty czarno-białe, a wśród nich plakat Warszawa, który pokocha zarówno kobieta, jak i mężczyzna, niezależnie do wieku i wykonywanej profesji. Umili relaks w salonie, udekoruje sypialnię, powita gości w hallu i pomoże w pracy biurowej.

posterilla


Plakaty czarno-białe z https://posterilla.pl/pl/c/PLAKATY-ARCHITEKTURA/102 inspirują, pobudzają wyobraźnię i kreatywność. Bez trudu wkomponują się w każdy rodzaj wnętrza i czasem wystarczy niewielki kolorystyczny akcent, by nabrały nowego wyrazu. Wszystkie grafiki, napisy i fotografie o unikatowym charakterze są dostępne na posterilla.pl 

Niespodzianka dla Czytelników – odbierz Rabat
Posterilla dla wszystkich czytelników bloga przygotowała specjalne rabaty. Wejdźcie na: https://posterilla.pl/pl/reg, zarejestrujcie się i odbierzcie swój rabat, który wynosi 15% !!!! Jak tu nie skorzystać z takiej okazji?!


Źródło zdjęć: https://posterilla.pl, https://pl.pinterest.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za odwiedzenie mojego bloga i wyrażenie swojego zdania :) Jeśli Ci się u mnie spodobało, dodaj bloga do obserwowanych i daj mi znać w komentarzu- z przyjemnością odwdzięczę się tym samym.

Zostawiając komentarz zgadzasz się z Polityką Prywatności.

Do zobaczenia !

Copyright © 2016 Uroda Według Blondynki , Blogger